W dniach 16-18 lutego w domu inspektorialnym we Wrocławiu,ul. św.Jadwigi odbyło się spotkanie dla dziewczyn ze szkół średnich i starszych. W spotkaniu zatytułowanym „Jedna z wielu, czy wyjątkowa” uczestniczyło 11 osób.

Weekendowy czas skupienia rozpoczęła piątkowa Droga Krzyżowa. Sobota była dniem, w którym różnorodne momenty prowokowały, aby odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania: kim jestem – jedną z wielu osób, wpisaną w tłum, czy wyjątkową? Jaka drogę dla mnie zaplanował Bóg i co ja na to? Kto może być moim wzorem kobiety żyjącej w dzisiejszym świecie?

Był film, konferencja, świadectwa powołanych oraz twórcze i radosne dyskusje. Chwile modlitwy podczas Eucharystii, Adoracji, Liturgii Godzin pozwalały przed Panem szukać odpowiedzi.

Wielką radością okazały się wspólne posiłki z siostrami ze wspólnoty oraz możliwość spontanicznych spotkań i rozmów z nimi w różnych momentach dnia. Był też oczywiście czas na poznanie się, rozmowy i salezjańską rekreację.

Dziewczyny wyjechały zadowolone wpisując w swoje kalendarze datę kolejnego spotkania: 13-15 kwietnia 2018 r. w Dzierżoniowie. Zapraszamy – bo warto!