Spełnił się sen!

Spełniło się marzenie u Sióstr Salezjanek w Dzierżoniowie zaświeciło słońce i 12 maja 2024 r. odbyło się piękne spotkanie – Festyn Rodzinny, któremu patronowała św. Maria Dominika Mazzarello.

Pstryk… ujęcia z tego wydarzenia zobaczymy na stronie Gościa Niedzielnego diecezji świdnickiej (link).

Wymarzone zabawy, uśmiechy fantastycznie kolorowych twarzach dzieci, efektywne – różnobarwne fryzury, zwierzątka z balonów, konkursowe prace plastyczne i niejeden szach – mat w nieprzeciętnej ciszy w sali przedszkolnej.

Pstryk… foto – to wszystko uwieczniła także Doba.pl (link).

To nie wszystko – kiermasz, muzyka, fantastyczny wóz policyjny i strażacki. Zaszczycili nas obecnością: ks. Proboszcz Józef Błauciak z parafii pw. św. Jerzego wraz z wikarym ks. Grzegorzem Wołochem, ks. Proboszcz z parafii pw. Chrystusa Króla – ks. Krzysztof Ambrożej oraz siostry zakonne – siostry elżbietanki i siostra wizytka z Warszawy.

Pstryk… i jeszcze zdjęcia w bajkowej Fotobudce. Kochani: rodzice dzieci przedszkolaków, panie pracujące w przedszkolu, wolontariusze z Oratorium, Salezjanki i Salezjanie Współpracownicy, wolonatariusze z I LO i nasi dobrodzieje, dziękujemy Wam za pomoc w zorganizowaniu tego czasu i wszystkim, którzy razem z nami świętowali.

Niech na długo zostanie w naszej pamięci atmosfera rozmów przy herbacie czy kawie… kiełbaski, tosty i smak wspaniałego, domowego ciasta.

s. Jadwiga Rakoczy