Dnia 13 stycznia 2018 w Salezjańskim Oratorium „Radosnym BYĆ!” w Pleszewie odbyło się – już tradycyjne coroczne – Rodzinne Spotkanie Opłatkowe, na które zostały zaproszone rodziny dzieci oratoryjnych.

Na początku, po powitaniu gości przez s. Ewę Błaszczyszyn – Dyrektorkę wspólnoty Sióstr Salezjanek w Pleszewie – młodzi z Oratorium zgrali dla swoich najbliższych przedstawienie jasełkowe pt.: „Biała ziemia”. Gratulujemy wszystkim aktorom odwagi i dziękujemy za zaangażowanie.

Po podzieleniu się opłatkiem wigilijnym, dzieci wraz z rodzicami i najbliższymi, udali się na wigilijny barszczyk oraz słodki poczęstunek. A następnie, by pomnażać radość spotkania, wspólnie kolędowaliśmy i bawiliśmy się podczas licznych konkursów i zabaw. Na koniec miłą niespodzianką były świąteczne paczki ze smakołykami dla wszystkich małych uczestników.

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i mile spędzony czas, dzieciom za radość i chęć do zabawy, a grupie Animatorów za wszelki podjęty trud przygotowania całego spotkania oraz dyspozycyjność i zaangażowanie w jego poprowadzeniu.

Więcej ciekawych wiadomości z życia Salezjańskiego Oratorium w Pleszewie na naszym blogu: http://oratoriumpleszew.blogspot.com/. Zapraszamy serdecznie!

s. Katarzyna Okrzejska