W miniony piątek, 8 kwietnia, w Sali Widowiskowej Sulechowskiego Domu Kultury odbyło się podsumowanie Plebiscytu Edukacyjnego za rok 2021.
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wschowie zajęło I miejsce w powiecie wschowskim w kategorii Przedszkole Roku 2021. Przedszkole otrzymało dyplom gratulacyjny, a także Voucher na promocję placówki na łamach ,,Gazety Lubuskiej” lub serwisów internetowych gazetalubuska.pl bądź www.naszemiasto.pl w kwocie 3000 zł.

Dyplom otrzymała również siostra Lucyna Bieńkowska za zajęcie I miejsca w powiecie wschowskim w kategorii Nauczyciel Przedszkola w Plebiscycie Edukacyjnym 2021.

Jak mówią organizatorzy Plebiscytu: ” Organizując plebiscyt edukacyjny chcieliśmy nagrodzić najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią uczniów oraz rodziców. Nauczycieli z pasją. W plebiscycie nagrodziliśmy także placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły i uczelnie, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych, wyróżniają się podejściem do ścieżki edukacyjnej a także ciekawą ofertą nauczania”.

Podczas uroczystej gali pan Janusz Życzkowski – Redaktor Naczelny Gazety Lubuskiej oraz pani Katarzyna Pernal-Wyderkiewicz – Wicekurator Oświaty, wręczyli nagrody siostrze Lucynie Filip – dyrektorowi przedszkola i siostrze Lucynie Bieńkowskiej – nauczycielce przedszkola. Gratululujemy!

 

 

żródło: https://gazetalubuska.pl/nagrody-w-lubuskim-plebiscycie-edukacyjnym-przyznane-nagrodzilismy-najpopularniejszych-nauczycieli-przedszkola-szkoly-i-uczelnie/ar/c5-16254633