W dniach 3 – 5 listopada 2023 r. odbyło się w Dzierżoniowie ciekawe spotkanie formacyjne dla dziewczyn i młodych kobiet. Temat „Bóg w mojej ciemności” okazał się bardzo trafiony i aktualny. Ewangelia o „wskrzeszeniu młodzieńca z Nain” była Słowem, które prowadziło nas z ciemności do światła.

W tym samy nurcie były prowadzone warsztaty psychologiczne, a na dowód tego, że nasze pasje i zainteresowania są światłem na drodze, odbyły się warsztaty o logotypie prowadzone przez jedną z uczestniczek spotkania. Wszelkie treści zostały zamknięte w sercu Jezusa podczas codziennych wieczornych Adoracji. Celebracja „Droga Róży” była dotknięciem własnego serca i spotkaniem się z Kochającym Bogiem Ojcem. Podczas tego weekendu była też możliwość rozmowy indywidualnej i poznania wspólnoty Sióstr.

Niespodzianką był niedzielny niezapowiadany gość – Matka Laura Meozzi – która przyjechała do Polski 5 listopada 1922 roku, a obecnie wcieliła się w Nią jedna z uczestniczek. Oczywiście całemu wydarzeniu towarzyszył klimat radosnego świętowania i wdzięczność za zapoczątkowaną obecność Sióstr Salezjanek na ziemi polskiej.

Jeżeli chcesz, abyśmy Tobie towarzyszyły poprzez słuchanie i rozmowę o Twoim młodym życiu, zapraszamy Ciebie na kolejne spotkania oraz do indywidualnego kontaktu a nawet przyjazdu:

s. Joanna – 660 208 368 – Dzierżoniów

s. Ola – 573 233 958 – Wrocław 

Mail: ktoredydonieba@gmail.com 

s. Joanna Wojciechowska