O ostatnim spotkaniu dla dziewczyn i młodych kobiet we Wrocławiu, które odbyło się 24 maja 2026 r., wspomina Jagoda Barchan:
W niedzielę Zesłania Ducha Świętego w domu sióstr salezjanek odbyło się kolejne spotkanie dla dziewczyn i młodych kobiet. Tematem była „misja życia”, której przyglądałyśmy się poznając życie świętej Marii Dominiki Mazzarello. Podczas spotkania nie zabrakło czasu na rozważanie Słowa Bożego, adorację, spotkanie z siostrami przy stole i poznawanie charyzmatu salezjańskiego. Całe spotkanie przebiegło w radosnej i rodzinnej atmosferze.
Spotkanie było współfinansowane przez Stowarzyszenie Salezjańskie Centrum Młodzieżowe LINA. https://cmw.osw.pl/lina/
Ostatnim wydarzeniem w tym roku formacyjnym będą rekolekcje ze Słowem Bożym w Pieszycach pod hasłem „Pójdź za Mną”, organizowane w dniach 15 – 19 lipca 2026 r. Zapisy do końca czerwca. Więcej informacji na: https://forms.gle/mfB2Q43bX6U4Aj6n9
Zapraszamy!