Wielki Post to wyjątkowy czas formacji każdego chrześcijanina, dlatego także Animatorzy z Ostrowskiego Oratorium, podejmując pracę nad sobą, poświęcili sobotnie popołudnie (7 marca 2026 r.), aby spotkać się z Bogiem i innymi animatorami (dziękujemy za wspólnie spędzony dzień Animatorom z Oratorium w Lądzie nad Wartą i ks. Damianowi Okrojowi SDB, który ten dzień poprowadził). W ciągu kilku godzin spędzonych w Oratorium, młodzież zadawała sobie pytanie o motywacje zostania animatorem, szukała wskazówek, które pomogą wypełnić jego misję oraz zawierzała swoją posługę Bogu. Ten czas zaowocował również nowymi znajomościami i pragnieniem kolejnych spotkań – może tym razem na lądzkiej ziemi?
tekst i zdjęcia: s. Angelika Piechocka